Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball
KOMUNIKAT - PLAY-OFF
Listopad
20
2017

KOMUNIKAT - PLAY-OFF

Szanowni Uczestnicy rozgrywek Lubelskiego Nurtu Basketu Akademickiego, Przyjaciele koszykówki w Lublinie, Koleżanki i Koledzy!
W związku z kończącym się turniejem fazy zasadniczej rozgrywek LNBA 2017, chcielibyśmy krótko podsumować ostatnie miesiące naszej aktywności.
W 2017 roku, w wyniku zaangażowania Waszego i Klubu Uczelnianego AZS UMCS realizowaliśmy projekt finansowany z Budżetu Obywatelskiego 2017, dzięki któremu rozegraliśmy bezpłatne rozgrywki LNBA Summer League. Udział w nich wzięło ponad 150 zawodników z Lublina. Również dzięki projektowi, niedługo wyłonimy zwycięzce turnieju zasadniczego LNBA 2017 .

Jak zawsze, w czasie meczów LNBA staraliśmy się zapewnić Wam dogodne warunki ich rozgrywania. Mogliście m.in. korzystać z komfortowej hali sportowej, oprawy muzycznej, profesjonalnych statystyk, darmowych napojów, czy brać udział w eventach dodatkowych. Wszystko to na stałe wpisało się już w jakość organizowanych przez nas rozgrywek. Rok 2017, w którym cieszyliście się darmową aktywnością w ramach projektu „Sport dla każdego”, dobiega jednak końca.
Wkrótce zakończymy wspomniany turniej LNBA 2017 stanowiący pierwszą (zasadniczą) część sezonu 2017-2018. W nawiązaniu do naszych informacji o bezpłatnej rundzie zasadniczej, w obliczu nadchodzącego roku 2018, fazy PLAY-OFF naszych rozgrywek oraz pojawiających się pytań dotyczących finansowania tej części sezonu, zwracamy się do Was z ankietą. Chcemy poznać Wasze stanowisko w tej sprawie i umożliwić Wam dalszą grę na warunkach o których sami zdecydujecie.
Zasady są proste. Na najbliższej kolejce spotkań, planowanej w dniach 2-3.12.2017 r., każda Drużyna otrzyma jedną kartę do głosowania na zaproponowane przez nas rozwiązania organizacyjne. Do wyboru przedstawimy cztery opcje, zgodnie z grafiką stanowiącą załącznik do posta.

Zdecyduje oczywiście największa liczba oddanych głosów za daną opcją.

Partnerzy

Lublin Miasto InspiracjiUMCSACK UMCS Chatka ŻakaRoyalBall.plRADIO CENTRUMDziennik WschodniPZKoszALPACAAlfaChem LabolatoriaWeather BrothersLZKosz