Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball

Konferencja C

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Bobo Team 1 2 1 0 49 30 0 pkt (0-0) Zobacz skład
2. Kouba 1 2 1 0 46 31 0 pkt (0-0) Zobacz skład
3. Bad Boyz 1 2 1 0 66 24 0 pkt (-) Zobacz skład
4. Martex 1 2 1 0 41 39 0 pkt (-) Zobacz skład
5. Winiarnia u Dyszona 1 2 1 0 55 46 0 pkt (0-0) Zobacz skład
6. Akademia HoopLife 1 2 1 0 77 51 0 pkt (0-0) Zobacz skład
7. Adley 1 1 0 1 24 66 0 pkt (0-0) Zobacz skład
8. Lipa Team Plus 1 1 0 1 30 49 0 pkt (0-0) Zobacz skład
9. NPlay 1 1 0 1 39 41 0 pkt (0-0) Zobacz skład
10. Top Gun 1 1 0 1 31 46 0 pkt (-) Zobacz skład
11. The Shooters 1 1 0 1 51 77 0 pkt (0-0) Zobacz skład
12. Orlikowe Świry 1 1 0 1 46 55 0 pkt (0-0) Zobacz skład
13. Antyshop.pl 0 0 0 0 0 0 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
NPlay 39 - 41 Martex 2018-10-21 14:00
Kouba 46 - 31 Top Gun 2018-10-21 15:00
Adley 24 - 66 Bad Boyz 2018-10-21 16:00
Winiarnia u Dyszona 55 - 46 Orlikowe Świry 2018-10-21 17:00
The Shooters 51 - 77 Akademia HoopLife 2018-10-21 18:00
Bobo Team 49 - 30 Lipa Team Plus 2018-10-21 19:00
Kolejka nr 2
Akademia HoopLife - Bobo Team 2018-10-27 12:00
Orlikowe Świry - The Shooters 2018-10-27 13:00
Martex - Winiarnia u Dyszona 2018-10-27 14:00
Top Gun - NPlay 2018-10-27 15:00
Bad Boyz - Kouba 2018-10-27 16:00
Antyshop.pl - Adley 2018-10-27 17:00
Kolejka nr 3
Winiarnia u Dyszona - Top Gun 2018-11-03 10:00
Kouba - Antyshop.pl 2018-11-03 11:00
NPlay - Bad Boyz 2018-11-03 12:00
The Shooters - Martex 2018-11-04 10:00
Bobo Team - Orlikowe Świry 2018-11-04 11:00
Lipa Team Plus - Akademia HoopLife 2018-11-04 12:00
Kolejka nr 4
Orlikowe Świry - Lipa Team Plus 2018-11-10 12:00
Martex - Bobo Team 2018-11-10 13:00
Top Gun - The Shooters 2018-11-11 11:00
Bad Boyz - Winiarnia u Dyszona 2018-11-11 12:00
Antyshop.pl - NPlay 2018-11-11 13:00
Adley - Kouba 2018-11-11 14:00
Kolejka nr 5
NPlay - Adley 2018-11-17 10:00
Winiarnia u Dyszona - Antyshop.pl 2018-11-17 11:00
The Shooters - Bad Boyz 2018-11-17 12:00
Bobo Team - Top Gun 2018-11-18 10:00
Lipa Team Plus - Martex 2018-11-18 11:00
Akademia HoopLife - Orlikowe Świry 2018-11-18 12:00
Kolejka nr 6
Martex - Akademia HoopLife 2018-11-24 12:00
Top Gun - Lipa Team Plus 2018-11-24 13:00
Bad Boyz - Bobo Team 2018-11-25 11:00
Antyshop.pl - The Shooters 2018-11-25 12:00
Adley - Winiarnia u Dyszona 2018-11-25 13:00
Kouba - NPlay 2018-11-25 14:00
Kolejka nr 7
Winiarnia u Dyszona - Kouba 2018-12-02 10:00
The Shooters - Adley 2018-12-02 11:00
Bobo Team - Antyshop.pl 2018-12-02 12:00
Lipa Team Plus - Bad Boyz 2018-12-02 13:00
Akademia HoopLife - Top Gun 2018-12-02 14:00
Orlikowe Świry - Martex 2018-12-02 15:00
Kolejka nr 8
Top Gun - Orlikowe Świry 2018-12-15 12:00
Bad Boyz - Akademia HoopLife 2018-12-15 13:00
Antyshop.pl - Lipa Team Plus 2018-12-16 11:00
Adley - Bobo Team 2018-12-16 12:00
Kouba - The Shooters 2018-12-16 13:00
NPlay - Winiarnia u Dyszona 2018-12-16 14:00

Partnerzy

Lublin Miasto InspiracjiUMCSACK UMCS Chatka ŻakaRoyalBall.plRADIO CENTRUMDziennik WschodniPZKoszALPACAAlfaChem LabolatoriaWeather BrothersLZKosz