Leigtymacja ISIC - AZS
AZS UMCS
Paintball

Play Out - C

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Top Gun 2 4 2 0 95 85 Zobacz skład
2. Lipa Team Plus 2 3 1 1 100 95 Zobacz skład
3. NPlay 1 2 1 0 58 36 2 pkt (58-36) Zobacz skład
4. Adley 2 2 0 2 72 103 1 pkt (36-58) Zobacz skład
5. The Shooters 1 1 0 1 45 51 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
The Shooters 45 - 51 Lipa Team Plus 2019-03-02 10:00
Top Gun 45 - 36 Adley 2019-03-02 11:00
Kolejka nr 2
Adley 36 - 58 NPlay 2019-03-09 09:00
Lipa Team Plus 49 - 50 Top Gun 2019-03-09 10:00
Kolejka nr 4
Top Gun - The Shooters 2019-03-23 10:00
NPlay - Lipa Team Plus 2019-03-23 11:00

Play Out - B

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Auto-Remont-Lipert 1 2 1 0 62 47 Zobacz skład
2. Fortepiano 1 2 1 0 49 46 Zobacz skład
3. Drink Team 1 1 0 1 46 49 Zobacz skład
4. Venta 1 1 0 1 47 62 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
Auto-Remont-Lipert 62 - 47 Venta 2019-03-02 12:00
Kolejka nr 2
Fortepiano 49 - 46 Drink Team 2019-03-09 11:00
Kolejka nr 3
Auto-Remont-Lipert - Drink Team 2019-03-19 13:00
Fortepiano - Venta 2019-03-23 12:00

Play Out - A

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. 24hol.pl 1 2 1 0 59 49 Zobacz skład
2. Arkada 1 1 0 1 49 59 Zobacz skład
3. No Stars 0 0 0 0 0 0 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
24hol.pl 59 - 49 Arkada 2019-03-10 16:00
Kolejka nr 2
Arkada - No Stars 2019-03-23 14:00

Play Off - C

Terminarz / Wyniki

Gospodarze Wynik Goście Data
Bad Boyz 61 - 37 Akademia HoopLife 2019-03-02 13:00
Martex 35 - 31 Orlikowe Świry 2019-03-02 14:00
Bobo Team 65 - 50 Winiarnia u Dyszona 2019-03-02 15:00
Kouba 52 - 42 Antyshop.pl 2019-03-03 14:00
Gospodarze Wynik Goście Data
Antyshop.pl 34 - 50 Kouba 2019-03-09 12:00
Orlikowe Świry 33 - 47 Martex 2019-03-09 14:00
Winiarnia u Dyszona 41 - 74 Bobo Team 2019-03-09 15:00
Akademia HoopLife 58 - 52 Bad Boyz 2019-03-09 17:00

Play Off - B

Terminarz / Wyniki

Gospodarze Wynik Goście Data
Folpak 39 - 43 AT Vision 2019-03-02 16:00
NoToCo 34 - 38 Espo-Pszczółka II 2019-03-02 17:00
Symbit 52 - 47 Devils 2019-03-03 15:00
Mavericks 56 - 43 The Reds Antosiewicz.edu 2019-03-03 16:00
Gospodarze Wynik Goście Data
Devils 37 - 81 Symbit 2019-03-09 13:00
AT Vision 56 - 53 Folpak 2019-03-09 16:00
The Reds Antosiewicz.edu 59 - 58 Mavericks 2019-03-10 14:00
Espo-Pszczółka II 53 - 38 NoToCo 2019-03-10 15:00

Play Off - A

Terminarz / Wyniki

Gospodarze Wynik Goście Data
Bracia Mrozik 62 - 49 Dom Plus Team 2019-03-03 17:00
Alco 83 - 53 KSC Rodmos 2019-03-03 18:00
Matematyka 73 - 59 Dbros 2019-03-03 19:00
Nadar 50 - 48 Alpaca Alfachem Team 2019-03-03 20:00
Gospodarze Wynik Goście Data
KSC Rodmos 30 - 70 Alco 2019-03-10 17:00
Dom Plus Team 57 - 65 Bracia Mrozik 2019-03-10 18:00
Dbros 55 - 75 Matematyka 2019-03-10 19:00
Alpaca Alfachem Team 48 - 50 Nadar 2019-03-10 20:00

Konferencja C

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Bobo Team 12 23 11 1 731 440 2 pkt (51-28) Zobacz skład
2. Bad Boyz 12 23 11 1 671 419 1 pkt (28-51) Zobacz skład
3. Martex 12 22 10 2 546 468 Zobacz skład
4. Kouba 12 20 8 4 554 485 2 pkt (50-28) Zobacz skład
5. Antyshop.pl 12 20 8 4 680 530 1 pkt (28-50) Zobacz skład
6. Orlikowe Świry 12 19 7 5 549 523 Zobacz skład
7. Akademia HoopLife 12 17 5 7 634 631 2 pkt (58-56) Zobacz skład
8. Winiarnia u Dyszona 12 17 5 7 565 615 1 pkt (56-58) Zobacz skład
9. NPlay 12 16 5 7 503 496 Zobacz skład
10. Top Gun 12 15 3 9 433 570 2 pkt (20-0) Zobacz skład
11. The Shooters 12 15 4 8 519 639 0 pkt (0-20) Zobacz skład
12. Lipa Team Plus 12 13 1 11 438 649 Zobacz skład
13. Adley 12 12 0 12 343 701 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
NPlay 39 - 41 Martex 2018-10-21 14:00
Kouba 46 - 31 Top Gun 2018-10-21 15:00
Adley 24 - 66 Bad Boyz 2018-10-21 16:00
Winiarnia u Dyszona 55 - 46 Orlikowe Świry 2018-10-21 17:00
The Shooters 51 - 77 Akademia HoopLife 2018-10-21 18:00
Bobo Team 49 - 30 Lipa Team Plus 2018-10-21 19:00
Kolejka nr 2
Akademia HoopLife 55 - 72 Bobo Team 2018-10-27 12:00
Orlikowe Świry 56 - 38 The Shooters 2018-10-27 13:00
Martex 48 - 42 Winiarnia u Dyszona 2018-10-27 14:00
Top Gun 35 - 41 NPlay 2018-10-27 15:00
Bad Boyz 60 - 26 Kouba 2018-10-27 16:00
Antyshop.pl 61 - 17 Adley 2018-10-27 17:00
Kolejka nr 3
Winiarnia u Dyszona 46 - 39 Top Gun 2018-11-03 10:00
Kouba 50 - 28 Antyshop.pl 2018-11-03 11:00
NPlay 36 - 47 Bad Boyz 2018-11-03 12:00
The Shooters 22 - 60 Martex 2018-11-04 10:00
Bobo Team 29 - 39 Orlikowe Świry 2018-11-04 11:00
Lipa Team Plus 33 - 63 Akademia HoopLife 2018-11-04 12:00
Kolejka nr 4
Orlikowe Świry 49 - 43 Lipa Team Plus 2018-11-10 12:00
Martex 31 - 49 Bobo Team 2018-11-10 13:00
Top Gun 20 - 0 The Shooters 2018-11-11 11:00
Bad Boyz 62 - 37 Winiarnia u Dyszona 2018-11-11 12:00
Antyshop.pl 58 - 40 NPlay 2018-11-11 13:00
Adley 17 - 58 Kouba 2018-11-11 14:00
Kolejka nr 5
NPlay 63 - 24 Adley 2018-11-17 10:00
Winiarnia u Dyszona 52 - 67 Antyshop.pl 2018-11-17 11:00
The Shooters 30 - 69 Bad Boyz 2018-11-17 12:00
Bobo Team 76 - 42 Top Gun 2018-11-18 10:00
Lipa Team Plus 43 - 64 Martex 2018-11-18 11:00
Akademia HoopLife 40 - 53 Orlikowe Świry 2018-11-18 12:00
Kolejka nr 6
Martex 42 - 38 Akademia HoopLife 2018-11-24 12:00
Top Gun 39 - 36 Lipa Team Plus 2018-11-24 13:00
Bad Boyz 28 - 51 Bobo Team 2018-11-25 11:00
Antyshop.pl 58 - 39 The Shooters 2018-11-25 12:00
Adley 38 - 57 Winiarnia u Dyszona 2018-11-25 13:00
Kouba 45 - 33 NPlay 2018-11-25 14:00
Kolejka nr 7
Winiarnia u Dyszona 38 - 35 Kouba 2018-12-02 10:00
The Shooters 54 - 37 Adley 2018-12-02 11:00
Bobo Team 59 - 43 Antyshop.pl 2018-12-02 12:00
Lipa Team Plus 26 - 61 Bad Boyz 2018-12-02 13:00
Akademia HoopLife 47 - 40 Top Gun 2018-12-02 14:00
Orlikowe Świry 41 - 49 Martex 2018-12-02 15:00
Kolejka nr 8
Bad Boyz 55 - 48 Akademia HoopLife 2018-12-15 11:00
Top Gun 34 - 65 Orlikowe Świry 2018-12-15 12:00
Antyshop.pl 55 - 51 Lipa Team Plus 2018-12-16 11:00
Adley 34 - 90 Bobo Team 2018-12-16 12:00
Kouba 54 - 48 The Shooters 2018-12-16 13:00
NPlay 42 - 36 Winiarnia u Dyszona 2018-12-16 14:00
Kolejka nr 9
Akademia HoopLife 53 - 90 Antyshop.pl 2019-01-12 11:00
Bobo Team 80 - 57 Kouba 2019-01-12 12:00
The Shooters 60 - 52 NPlay 2019-01-12 13:00
Lipa Team Plus 42 - 34 Adley 2019-01-12 14:00
Orlikowe Świry 38 - 60 Bad Boyz 2019-01-12 15:00
Martex 42 - 34 Top Gun 2019-01-12 16:00
Kolejka nr 10
Adley 21 - 63 Akademia HoopLife 2019-01-19 10:00
Bad Boyz 46 - 21 Martex 2019-01-19 11:00
Antyshop.pl 69 - 35 Orlikowe Świry 2019-01-19 12:00
Kouba 47 - 27 Lipa Team Plus 2019-01-19 13:00
NPlay 0 - 20 Bobo Team 2019-01-19 14:00
Winiarnia u Dyszona 53 - 59 The Shooters 2019-01-19 15:00
Kolejka nr 11
Akademia HoopLife 43 - 59 Kouba 2019-01-26 11:00
Bobo Team 86 - 35 Winiarnia u Dyszona 2019-01-26 12:00
Lipa Team Plus 39 - 58 NPlay 2019-01-26 13:00
Orlikowe Świry 51 - 28 Adley 2019-01-26 14:00
Martex 46 - 44 Antyshop.pl 2019-01-26 15:00
Top Gun 38 - 70 Bad Boyz 2019-01-26 16:00
Kolejka nr 12
NPlay 59 - 49 Akademia HoopLife 2019-02-02 10:00
Antyshop.pl 63 - 41 Top Gun 2019-02-02 11:00
Adley 31 - 56 Martex 2019-02-02 12:00
Kouba 38 - 34 Orlikowe Świry 2019-02-02 13:00
Winiarnia u Dyszona 58 - 35 Lipa Team Plus 2019-02-02 14:00
The Shooters 46 - 70 Bobo Team 2019-02-02 15:00
Kolejka nr 13
Akademia HoopLife 58 - 56 Winiarnia u Dyszona 2019-02-03 10:00
Lipa Team Plus 33 - 72 The Shooters 2019-02-03 11:00
Orlikowe Świry 42 - 40 NPlay 2019-02-03 12:00
Martex 46 - 39 Kouba 2019-02-03 13:00
Top Gun 40 - 38 Adley 2019-02-03 14:00
Bad Boyz 47 - 44 Antyshop.pl 2019-02-03 15:00

Konferencja B

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Symbit 11 21 10 1 732 459 2 pkt (53-52) Zobacz skład
2. Mavericks 11 21 10 1 666 425 1 pkt (52-53) Zobacz skład
3. NoToCo 11 20 9 2 456 410 Zobacz skład
4. Folpak 11 18 7 4 489 496 2 pkt (45-35) Zobacz skład
5. AT Vision 11 18 7 4 562 501 1 pkt (35-45) Zobacz skład
6. Espo-Pszczółka II 11 17 6 5 555 527 2 pkt (56-48) Zobacz skład
7. The Reds Antosiewicz.edu 11 17 6 5 575 546 1 pkt (48-56) Zobacz skład
8. Devils 11 15 4 7 431 511 Zobacz skład
9. Auto-Remont-Lipert 11 14 3 8 495 548 2 pkt (44-39) Zobacz skład
10. Fortepiano 11 14 3 8 426 553 1 pkt (39-44) Zobacz skład
11. Venta 11 11 1 10 380 588 2 pkt (45-39) Zobacz skład
12. Drink Team 11 11 0 11 423 626 1 pkt (39-45) Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
NoToCo 52 - 40 Drink Team 2018-10-13 10:00
AT Vision 35 - 45 Folpak 2018-10-13 11:00
The Reds Antosiewicz.edu 50 - 35 Fortepiano 2018-10-13 12:00
Venta 47 - 71 Espo-Pszczółka II 2018-10-13 13:00
Auto-Remont-Lipert 40 - 59 Symbit 2018-10-13 14:00
Devils 33 - 82 Mavericks 2018-10-13 15:00
Kolejka nr 2
AT Vision 44 - 54 The Reds Antosiewicz.edu 2018-10-27 18:00
Fortepiano 35 - 42 NoToCo 2018-10-27 19:00
Drink Team 28 - 37 Devils 2018-10-28 11:00
Mavericks 54 - 38 Venta 2018-10-28 12:00
Espo-Pszczółka II 61 - 42 Auto-Remont-Lipert 2018-10-28 13:00
Folpak 44 - 81 Symbit 2018-10-28 14:00
Kolejka nr 3
The Reds Antosiewicz.edu 46 - 47 Folpak 2018-11-03 13:00
NoToCo 46 - 42 AT Vision 2018-11-03 14:00
Devils 36 - 37 Fortepiano 2018-11-03 15:00
Venta 45 - 39 Drink Team 2018-11-04 13:00
Auto-Remont-Lipert 34 - 57 Mavericks 2018-11-04 14:00
Symbit 64 - 42 Espo-Pszczółka II 2018-11-04 15:00
Kolejka nr 4
Folpak 38 - 51 Espo-Pszczółka II 2018-11-10 14:00
Mavericks 52 - 53 Symbit 2018-11-10 15:00
Drink Team 46 - 62 Auto-Remont-Lipert 2018-11-10 16:00
Fortepiano 46 - 43 Venta 2018-11-10 17:00
AT Vision 40 - 35 Devils 2018-11-10 18:00
The Reds Antosiewicz.edu 37 - 45 NoToCo 2018-11-10 19:00
Kolejka nr 5
NoToCo 39 - 33 Folpak 2018-11-17 13:00
Devils 36 - 54 The Reds Antosiewicz.edu 2018-11-17 14:00
Venta 37 - 49 AT Vision 2018-11-17 15:00
Auto-Remont-Lipert 44 - 39 Fortepiano 2018-11-18 13:00
Symbit 75 - 34 Drink Team 2018-11-18 14:00
Espo-Pszczółka II 31 - 43 Mavericks 2018-11-18 15:00
Kolejka nr 6
NoToCo 44 - 33 Devils 2018-11-24 14:00
The Reds Antosiewicz.edu 61 - 55 Venta 2018-11-24 15:00
AT Vision 50 - 33 Auto-Remont-Lipert 2018-11-24 16:00
Fortepiano 31 - 64 Symbit 2018-11-24 17:00
Drink Team 48 - 61 Espo-Pszczółka II 2018-11-24 18:00
Folpak 38 - 51 Mavericks 2018-11-24 19:00
Kolejka nr 7
Devils 40 - 47 Folpak 2018-12-08 10:00
Venta 0 - 20 NoToCo 2018-12-08 11:00
Espo-Pszczółka II 53 - 37 Fortepiano 2018-12-08 12:00
Symbit 56 - 65 AT Vision 2018-12-08 13:00
Mavericks 70 - 26 Drink Team 2018-12-08 14:00
Auto-Remont-Lipert 54 - 58 The Reds Antosiewicz.edu 2018-12-08 15:00
Kolejka nr 8
Folpak 50 - 46 Drink Team 2018-12-15 14:00
Fortepiano 45 - 67 Mavericks 2018-12-15 15:00
AT Vision 60 - 51 Espo-Pszczółka II 2018-12-15 16:00
The Reds Antosiewicz.edu 49 - 70 Symbit 2018-12-15 17:00
NoToCo 46 - 36 Auto-Remont-Lipert 2018-12-15 18:00
Devils 45 - 18 Venta 2018-12-15 19:00
Kolejka nr 9
Espo-Pszczółka II 56 - 48 The Reds Antosiewicz.edu 2019-01-12 17:00
Mavericks 58 - 43 AT Vision 2019-01-12 18:00
Drink Team 36 - 45 Fortepiano 2019-01-12 19:00
Venta 31 - 58 Folpak 2019-01-13 12:00
Auto-Remont-Lipert 58 - 60 Devils 2019-01-13 13:00
Symbit 51 - 31 NoToCo 2019-01-13 14:00
Kolejka nr 10
Venta 30 - 52 Auto-Remont-Lipert 2019-01-20 10:00
Devils 35 - 66 Symbit 2019-01-20 11:00
Folpak 47 - 36 Fortepiano 2019-01-20 12:00
AT Vision 63 - 46 Drink Team 2019-01-20 13:00
The Reds Antosiewicz.edu 52 - 70 Mavericks 2019-01-20 14:00
NoToCo 59 - 41 Espo-Pszczółka II 2019-01-20 15:00
Kolejka nr 11
Auto-Remont-Lipert 40 - 42 Folpak 2019-01-26 17:00
Symbit 93 - 36 Venta 2019-01-26 18:00
Espo-Pszczółka II 37 - 41 Devils 2019-01-26 19:00
Fortepiano 40 - 71 AT Vision 2019-01-27 12:00
Drink Team 34 - 66 The Reds Antosiewicz.edu 2019-01-27 13:00
Mavericks 62 - 32 NoToCo 2019-01-27 14:00

Konferencja A

Tabela

Pozycja Mecze PKT W P
1. Alco 10 19 9 1 664 521 2 pkt (81-49) Zobacz skład
2. Bracia Mrozik 10 19 9 1 601 512 1 pkt (49-81) Zobacz skład
3. Matematyka 10 18 8 2 611 494 Zobacz skład
4. Nadar 10 16 6 4 561 478 2 pkt (59-46) Zobacz skład
5. Alpaca Alfachem Team 10 16 6 4 582 555 1 pkt (46-59) Zobacz skład
6. Dbros 10 15 5 5 570 531 2 pkt (56-46) Zobacz skład
7. Dom Plus Team 10 15 5 5 560 566 1 pkt (46-56) Zobacz skład
8. KSC Rodmos 10 13 3 7 496 593 Zobacz skład
9. Arkada 10 12 2 8 497 534 2 pkt (74-45) Zobacz skład
10. 24hol.pl 10 12 2 8 520 590 1 pkt (45-74) Zobacz skład
11. No Stars 10 10 0 10 414 702 Zobacz skład

Terminarz / Wyniki

Kolejka nr 1
Nadar - 2000-01-01 00:00
Matematyka 68 - 45 Dom Plus Team 2018-10-14 14:00
Arkada 45 - 59 Alpaca Alfachem Team 2018-10-14 15:00
Alco 69 - 39 No Stars 2018-10-14 16:00
Bracia Mrozik 63 - 58 Dbros 2018-10-14 17:00
24hol.pl 42 - 47 KSC Rodmos 2018-10-14 18:00
Kolejka nr 2
Alpaca Alfachem Team 62 - 50 24hol.pl 2018-10-28 15:00
Dom Plus Team 63 - 73 Bracia Mrozik 2018-10-28 16:00
Dbros 41 - 62 Nadar 2018-10-28 17:00
No Stars 38 - 57 KSC Rodmos 2018-10-28 18:00
Alco 41 - 59 Matematyka 2018-10-28 19:00
Kolejka nr 3
No Stars 31 - 80 Dbros 2018-11-04 16:00
Alco 83 - 53 Alpaca Alfachem Team 2018-11-04 17:00
Nadar 51 - 41 Arkada 2018-11-04 18:00
Bracia Mrozik 70 - 48 24hol.pl 2018-11-04 19:00
Matematyka 83 - 48 KSC Rodmos 2018-11-04 20:00
Kolejka nr 4
Dbros 50 - 44 24hol.pl 2018-11-11 15:00
Dom Plus Team 52 - 36 Arkada 2018-11-11 16:00
Alco 55 - 53 Nadar 2018-11-11 17:00
Matematyka 43 - 49 Bracia Mrozik 2018-11-11 18:00
No Stars 41 - 85 Alpaca Alfachem Team 2018-11-11 19:00
Kolejka nr 5
24hol.pl 50 - 64 Dom Plus Team 2018-11-18 16:00
Bracia Mrozik 68 - 52 No Stars 2018-11-18 17:00
Nadar 41 - 46 Matematyka 2018-11-18 18:00
KSC Rodmos 40 - 65 Dbros 2018-11-18 19:00
Arkada 49 - 58 Alco 2018-11-18 20:00
Kolejka nr 6
Dom Plus Team 53 - 47 KSC Rodmos 2018-11-25 15:00
Dbros 45 - 57 Alpaca Alfachem Team 2018-11-25 16:00
Alco 73 - 64 24hol.pl 2018-11-25 17:00
Matematyka 59 - 57 Arkada 2018-11-25 18:00
Bracia Mrozik 44 - 31 Nadar 2018-11-25 19:00
Kolejka nr 7
Alpaca Alfachem Team 58 - 52 Dom Plus Team 2018-12-02 16:00
Nadar 65 - 39 No Stars 2018-12-02 17:00
24hol.pl 63 - 48 Matematyka 2018-12-02 18:00
Arkada 36 - 59 Bracia Mrozik 2018-12-02 19:00
KSC Rodmos 44 - 72 Alco 2018-12-02 20:00
Kolejka nr 8
Nadar 64 - 67 Dom Plus Team 2018-12-16 15:00
Arkada 46 - 52 Dbros 2018-12-16 16:00
Matematyka 77 - 37 No Stars 2018-12-16 17:00
Bracia Mrozik 49 - 81 Alco 2018-12-16 18:00
KSC Rodmos 57 - 59 Alpaca Alfachem Team 2018-12-16 19:00
Kolejka nr 9
Dbros 59 - 67 Matematyka 2019-01-13 15:00
Dom Plus Team 47 - 57 Alco 2019-01-13 16:00
Alpaca Alfachem Team 46 - 59 Nadar 2019-01-13 17:00
24hol.pl 62 - 39 No Stars 2019-01-13 18:00
KSC Rodmos 58 - 45 Arkada 2019-01-13 19:00
Kolejka nr 10
Alpaca Alfachem Team 54 - 61 Matematyka 2019-01-27 15:00
Dbros 56 - 46 Dom Plus Team 2019-01-27 16:00
24hol.pl 52 - 63 Nadar 2019-01-27 17:00
Arkada 68 - 41 No Stars 2019-01-27 18:00
KSC Rodmos 51 - 64 Bracia Mrozik 2019-01-27 19:00
Kolejka nr 11
No Stars 57 - 71 Dom Plus Team 2019-02-03 16:00
Alco 75 - 64 Dbros 2019-02-03 17:00
Bracia Mrozik 62 - 49 Alpaca Alfachem Team 2019-02-03 18:00
Nadar 72 - 47 KSC Rodmos 2019-02-03 19:00
Arkada 74 - 45 24hol.pl 2019-02-03 20:00

Partnerzy

Lublin Miasto InspiracjiUMCSACK UMCS Chatka ŻakaRoyalBall.plRADIO CENTRUMDziennik WschodniPZKoszALPACAAlfaChem LabolatoriaWeather BrothersLZKosz